Z życia szkoły

Kalendarz

Ostatni miesiąc Wrzesień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 35 1
week 36 2 3 4 5 6 7 8
week 37 9 10 11 12 13 14 15
week 38 16 17 18 19 20 21 22
week 39 23 24 25 26 27 28 29
week 40 30
Gala "Opolski Topór 2017"

Opolski Topór to nagroda, którą od 8 lat przyznaje Burmistrz Opola Lubelskiego firmom wspierającym finansowo organizację imprez kulturalnych, działalność szkół, a także stowarzyszeń i klubów sportowych z terenu gminy.

Uroczystość odbyła się 13 grudnia 2017 roku w Opolskim Centrum Kultury. Wśród gości pojawili się m.in. Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Pan Grzegorz Kapusta, Starosta Opolski Pan Zenon Rodzik i oczywiście zaproszeni przedsiębiorcy z Gminy Opole Lubelskie. Całe wydarzenie odbywało się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego.

Zanim wręczono nagrodę główną - Opolski Topór, odbyła się dekoracja młodzieży biorącej udział w programie edukacyjnym dotyczącym marketingu produktów lokalnych "Owocna komunikacja". Brali w nim udział uczniowie szkół: nr 1 i nr 2 z Opola Lubelskiego oraz z Kluczkowic. Program zakończony został konkursem na najbardziej kreatywny pomysł reklamy dla wybranego produktu lokalnego i jej realizację. Podczas Toporów publiczność miała okazję zobaczyć zrealizowane filmy.

My realizowaliśmy reklamę produktu lokalnego z przedsiębiorstwa: "Pstrąg Pustelnia". Zajęliśmy 1 miejsce ex aequo z drużyną ze Szkoły nr 2 w Opolu Lubelskim. W nagrodę wszyscy uczestnicy programu jadą na ufundowaną przez burmistrza wycieczkę do Warszawy.
Dziękujemy inicjatorom projektu: Burmistrzowi Opola Lubelskiego Panu Dariuszowi Wróblowi, Pani Anecie Bartmińskiej z Centrum Obsługi Inwestora, Pani Annie Pyć,  właścicielce "Pstrąg Pustelnia".

Przede wszystkim dziękujemy  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Opolu Lubelskim Pani Małgorzacie Kozak, która umożliwiła nam udział w tym projekcie oraz szkolnym opiekunkom projektu,  Paniom Annie Gawlik i Renacie Woźniak.
Mamy nadzieję że w przyszłości będziemy mieli możliwość udziału w podobnych akcjach, ponieważ zajęcia prowadzone w formie ćwiczeń, warsztatów, w ramach projektu ukształtowały w nas postawy twórcze, przedsiębiorcze i kreatywne.

Link do nagrodzonego filmu reklamowego (serwis YouTube)

Ekipa "To dla pstrąga pragnę żyć"


Zdjęcia publikujemy za zgodą administratorów stron internetowych Miasta i Gminy Opole Lubelskie oraz "Wspólnoty Opolskiej". Więcej zdjęć dostępnych poniżej

Link do artykułu na stronie Miasta i Gminy Opole Lubelskie

Link do artykułu na stronie "Wspólnoty Opolskiej"