Niezwykłe odwiedziny

14 grudnia klasy edukacji wczesnoszkolnej gościły dziś u siebie nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Pani dyrektor ZSZ im.S.Konarskiego w Opolu Lubelskim nagrodziła uczniów biorących udział w konkursie plastycznym o historii Opola Lubelskiego, zorganizowanym przez Panią Joannę Pomorską-Batyrę, autorkę wcześniej oglądanego przez uczniów teatrzyku japońskiego "Historia naszego miasta".
Natomiast uczniowie ( wielu naszych absolwentów) LO im. A.Mickiewicza pod kierunkiem Pani Małgorzaty Kobiałki wystawili naszym uczniom baśń "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" w języku angielskim. Dzieciaki były zachwycone. Dziękujemy obu szkołom za piękne doznania artystyczne i chęć współpracy z naszą placówką.