Asia i Zuzia promują naszą szkołę

W dniu 27 kwietnia 2012 r w Szkole Podstawowej w Słotwinach odbył się uroczysty apel pod hasłem "Kwiecień miesiącem kultury zdrowotnej" promujący wśród dzieci i młodzieży zdrowy styl życia i sposób odżywiania się.

Zaproszeni goście , a wśród nich Wójt Gminy Karczmiska, Dyrektor Zespołu Szkół w Karczmiskach, Przedstawiciele Sanepidu i Starostwa w Opolu Lubelskim  mieli okazję obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez uczniów kl O-V oraz zachwycać się pięknym śpiewem dwóch solistek z zespołu "Wega" - Joanny Mazurkiewicz i Zuzanny Szczupak, które były gośćmi specjalnymi tej uroczystości. Po części oficjalnej wszyscy udali się na obfity poczęstunek ze zdrowej żywności, przygotowany przez rodziców.

Jolanta Szczupak