Zespół "Wega" - gościem pikniku rodzinnego w Poniatowej

Dnia 17 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej im. S. Żeromskiego w Poniatowej odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez radę rodziców tejże szkoły. Celem pikniku było pozyskanie funduszy na doposażenie szkoły. Mimo niesprzyjającej aury piknik cieszył się dużym zainteresowaniem społeczności lokalnej. Odbyła się loteria fantowa, zawody rodzinne, grillowanie oraz przede wszystkim występy artystyczne. Wśród wykonawców, którzy zaprezentowali się na scenie byli: chór Szczygiełki, pokazy taneczne zespołu "Grawitan" oraz inni uczniowie z tej szkoły.
Gościem specjalnym pikniku był zespół "Wega", który został zauważony przez organizatorów podczas licznych występów na imprezach środowiskowych w gminie Opole Lubelskie.

Mało znane piosenki, zaprezentowane przez zespół oraz dwie solistki: Zuzię Szczupak oraz Asię Mazurkiewicz,  przyciągnęły uwagę słuchaczy i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po występie członkowie zespołu zaproszeni zostali na poczęstunek, podczas którego wszyscy gratulowali im udanego występu. Na zakończenie zespół otrzymał słodki upominek oraz zaproszenie na kolejne występy w Poniatowej.

Jolanta Szczupak