Śpiewajmy Ojcu Świętemu

Pod takim hasłem odbył się w dniu 9.10.2014 r, w Domu Chemika w Puławach, VI Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej poświęcony Papieżowi Janowi Pawłowi II.  W przeglądzie tym wzięło udział ponad 40 wykonawców z różnych szkół województwa lubelskiego, między innymi: z Puław, Żyrzyna, Gołębia, Nałęczowa, Lublina i Opola Lubelskiego. Naszą szkołę, a jednocześnie miasto Opole Lubelskie, reprezentowały dwie solistki: Zuzanna Szczupak z kl IV SP  i Joanna Mazurkiewicz z klasy I gimnazjum.

Obie solistki zaprezentowały wysoki poziom umiejętności wokalnych i zostały laureatkami tegoż konkursu, zajmując II miejsca w swoich kategoriach wiekowych: Zuzia zajęła II miejsce w kategorii - soliści szkół podstawowych,  a Asia - II miejsce  w kategorii - soliści - młodzież szkolna. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się w dniu 19.10.2014 r podczas koncertu laureatów, gdzie ponownie można było usłyszeć przepiękne piosenki o Papieżu w wykonaniu wszystkich laureatów.

Obie solistki pracowały pod kierunkiem pani J. Szczupak

Jolanta Szczupak