II Turniej o Mistrzostwo woj. lubelskiego

W dniach 15-16 listopada br. w Miejskiej Hali sportowej w Chełmie rozegrany został II Turniej o Mistrzostwo woj. lubelskiego młodzików (rocznik 2000 i młodsi). W turnieju tym udział wzięło 12 zespołów.
W tym gronie wystartował również zespół siatkarzy Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimp działający przy Naszym Zespole Szkół, który składał się z uczniów klasy II S. W wyniku dwudniowych zmagań UKS Olimp wygrał ten turniej pozostawiając w pokonanym polu drużyny z Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Kraśnika, gospodarzy z Chełma, Lublina i Świdnika.

W pierwszym dniu zawodów pokonaliśmy 2:0 ekipę z Kraśnika, 2:1 drużynę z Białej Podlaskiej oraz 2:1 drużynę z Miedzyrzeca Podlaskiego. Natomiast w drugim dniu turnieju Pokonaliśmy jeszcze 2:0 ekipę z Chełma i 2:0 drugi zespół z Białe Podlaskiej co dało nam pierwsze miejsce w II Turnieju Nadziei Olimpijskich. Zawodnik naszego Olimpu Wojtek Superson został wyróżniony nagrodą indywidualną dla najlepszego zawodnika turnieju.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I      UKS OLIMP OPOLE LUBELSKIE
II      UKS MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I MIĘDZYRZEC PODL.
III     UKS SERBINÓW I BIAŁA PODLASKA
IV     MKS KRAŚNIK
V      UKS TEMPO CHEŁM
VI     UKS SERBINÓW II BIAŁA PODLASKA
VII    ASPS AVIA I ŚWIDNIK
VIII   TPS-SOS GIM 18 LUBLIN
IX     UKS SKAŁKA ANNOPOL
X      ASPS AVIA II ŚWIDNIK
XI     SOS GIM I ŚWIDNIK
XII    UKS MIĘDZYRZECKA TRÓJKA II MIĘDZYRZEC

Składy trzech najlepszych zespołów:

UKS OLIMP OPOLE LUBELSKIE
Oszust Oskar, Szkutnicki Mateusz, Superson Jakub, Szczepański Miłosz, Szymczyk Maksymilian, Frączek Michał, Jurak Bartłomiej, Superson Wojciech, Jarosz Damian, Zugaj Mateusz.
Trener: Romuald Jurak

UKS MIĘDZYRZECKA TRÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gutowski E., Hryciuk S., Kowalski I., Jurkowski D., Kaprowicz K., Męczyński R., Małachwiejczyk E., Szabaciuk B., Borowicz J., Świderski J., Tracewicz T.
Trener: Zbigniew Bernat

UKS SERBINÓW I BIAŁA PODLASKA
Arseniuk M., Kopcewicz K., Bielecki M., Samoniuk J., Makarewicz B., Niedźwiedż D., Niewęgłowski A., Krzyżanowski J., Olejnik M.
Trener: Maciej Sobieraj

Następny Turniej Młodzika odbędzie się w Opolu Lubelskim.
W dniach 24-25 stycznia 2015 roku Nasza szkoła i Klub UKS Olimp będzie gościć najlepsze zespoły z województwa lubelskiego.
Już teraz serdecznie wszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy.