W hołdzie Papieżowi Janowi Pawłowi II

Po raz kolejny, nasze solistki - Joanna Mazurkiewicz i Zuzanna Szczupak oraz zespół "Wega", chcąc utrwalać pamięć o Janie Pawle II i jego przesłaniach, wzięli udział w Przeglądzie Pieśni i Piosenki Religijnej "Śpiewajmy Ojcu Świętemu" w Puławach i po raz kolejny nasi artyści zostali laureatami tego przeglądu:

  • Zespół "Wega" zdobył II miejsce w kategorii - zespoły wokalne szkół podstawowych
  • Asia zajęła II miejsce w kategorii soliści - młodzież szkolna
  • Zuzia otrzymała wyróżnienie w kategorii - soliści szkół podstawowych

Przepiękne piosenki o Papieżu, które wykonywali podczas przeglądu, zaprezentowali społeczności szkolnej podczas obchodów Dnia Papieskiego w naszej szkole.
Serdecznie gratulujemy artystom i tym bardziej cieszymy się z ich sukcesów, a tym samym sukcesów naszej szkoły, że w przeglądzie tym wzięło udział ponad 40 wykonawców z różnych szkół województwa lubelskiego, między innymi: z Puław, Żyrzyna, Gołębia, Nałęczowa, Lublin

opiekun  Jolanta Szczupak