Ostatni miesiąc Listopad 2019 Następny miesiąc
week 44 1 2 3
week 48 25 26 27 28 29 30
W podziękowaniu za wszystko

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku. Uczniowie z klasy III, uczęszczający na świetlicę do grupy III, uczcili to święto w szczególny sposób, przygotowując w ramach zajęć świetlicowych wspaniałą część artystyczną, która odbyła się 29 stycznia 2016 r., podczas której zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie oraz wokalne. Poprzez wiersze, piosenki oraz grę na flecie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich  otrzymują każdego dnia,  wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. "Serce jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje" (Gustaw Flaubert).

Dzieci złożyły Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia, wręczając Im własnoręcznie wykonane upominki, a następnie zaprosiły na słodki poczęstunek, który był uwieńczeniem całej uroczystości, okazją do wspomnień, wspólnych rozmów i żartów.
Atmosfera uroczystości była rodzinna, pełna wzruszeń i serdeczności. Babcie i dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci zarówno dziadków jak i wnucząt.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu, a rodzicom chciałabym serdecznie podziękować za to, że z wielkim zaangażowaniem włączyli się w organizację całego przedsięwzięcia.

Wychowawca: Jolanta Szczupak