Weekend z mini siatkówką

W dniu 3 i 4 kwietnia 2016r UKS Olimp Opole Lubelskie i Zespół Szkół nr 1w Opolu Lubelskim byli organizatorami  zawodów w minipiłce siatkowej, w których uczestniczyło 150 dziewcząt i chłopców w wieku od 9 do 13 lat. Był to jeden z trzech  turniejów eliminacyjnych Kinder + Sport 2016, których celem jest wyłonienie najlepszych drużyn, a zwycięscy  będą reprezentowali nasz rejon na zawodach wojewódzkich. Zawody przebiegały w miłej atmosferze, w duchu zasad fair- play.

Dla zawodników był to czas nie tylko sportowej rywalizacji, ale także nowych doświadczeń, przyjaźni  i wspomnień na całe życie. Dziewczęta i chłopcy mogli się przekonać, że ciężka praca i poświęcenie może pomóc osiągnąć sukces, a jednocześnie uczyli się jak poradzić sobie z niepowodzeniem i porażką. W zawodach brali udział zawodnicy z Kraśnika, Annopola, Nałęczowa, Puław i Opola Lubelskiego.

Zawody zakończyły się ogłoszeniem wyników w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz wręczeniem pamiątkowych dyplomów i słodkich upominków dla każdego uczestnika turnieju. Pomocą w organizacji turnieju służyli uczniowie klas sportowych, którzy  pełnili rolę sędziów.
Wszystkim zawodnikom gratuluję i życzę powodzenia w kolejnych zawodach!

I.Konior

Oto wyniki uczniów naszej szkoły:

DZIEWCZĘTA

"2" -ŻUCZKI-  R.2005

III miejsce  - Julia Chałas, Julia Kuchta,
IV miejsce - Martyna Szczypa, Kinga Duda
V miejsce -  Natalia Apanel, Emilia Maciąg
VII miejsce - Gabriela Sanecka, Maria Jackowska
VIII miejsce -  Martyna Bąk, Natalia Sawka
IX miejsce - Milena Kosowska, Weronika Sagatowska
X miejsce UKS - Kozieł Karolina, Inga Ptak

"3" -KRASNALE- R. 2004