GIMNAZJADA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Zakończyły się zmagania w ulubionej przez uczniów ZS nr 1  dyscyplinie sportu - piłce siatkowej. Pierwszy etap rozgrywek odbył się w naszej szkole. W zmaganiach na etapie powiatowym brało udział 7 drużyn. I miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim i uzyskała awans do zawodów rejonowych, które odbyły się w Puławach. Do tego etapu awansowało cztery drużyny. Zespół naszej szkoły po wygranym meczu 2:0 z Gimnazjum z Kocka, w finale spotkał się z gospodyniami - dziewczętami z Gimnazjum nr 4 w Puławach. Nasze siatkarki zagrały bardzo dobrym meczu, niestety musiały uznać wyższość puławianek, które dysponowały bardzo dobra zagrywką.

II miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej zdobyły:
1.    Bąk Gabriela
2.    Dacka Agata
3.    Kiszka Karolina
4.    Kuzioła Kamila
5.    Tupaj Dominika
6.    Wójtowicz Aleksandra
7.    Walencik Julia
8.    Nadzieja Gabriela
9.    Furga Dominika
10.    Drańska Alicja
11.    Kozak Maja
12.    Śliwa Wiktoria

Wszystkie zawodniczki są uczennicami klas sportowych o profilu piłka siatkowa, które działają w ZS nr 1 w Opolu Lub. Opiekunem drużyny jest p. Iwona Konior