Co słychać w świetlicy


Pasowanie na "Wesołego Świetliczaka"

W dniu 29. 10. 2015r. w świetlicy szkolnej oddziału przedszkolnego odbyła się uroczystość pasowania na "Wesołego Świetliczaka". Był to szczególny dzień dla dzieci , które we wrześniu przekroczyły próg świetlicy. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w świetlicy. Śpiewały, recytowały wiersze, zmagały się z zadaniami, które przygotowały dla nich panie wychowawczynie. Po skończonych konkurencjach, które dzieci wykonały bezbłędnie, złożyły Uroczystą Przysięgę, a ogromnym ołówkiem dokonał się akt pasowania przez  p. kierownik Elżbietę Nowak. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i słodki upominek.

Więcej…
 
Plan pracy Świetlicy Szkolnej

Kliknij poniższy link aby pobrać lub wyświetlić plan pracy Świetlicy Szkolnej w bieżącym roku szkolnym

Plan pracy Świetlicy 2015/15

 
Harmonogram dowozów

Harmonogram dowozów  w Zespole Szkół nr1 w Opolu Lubelskim

w roku szkolnym 2015/2016

ZOBACZ ZAKŁADKĘ "Więcej"

Więcej…
 
Zapisy do Świetlicy Szkolnej

Informujemy, że zapisy do świetlicy szkolnej trwają do 25 sierpnia br. Uprzejmie prosimy Rodziców o zachowanie w.w. terminu.

 
Niemiecki jest prosty

Pod takim hasłem, odbył się już po raz drugi, konkurs z języka niemieckiego dla uczniów z klasy II  uczęszczających na świetlicę szkolną do grupy II A. Od września 2014/2015 r uczniowie ci kontynuowali naukę języka niemieckiego w ramach zajęć świetlicowych, a na zakończenie wzięli udział w konkursie ph. "Deutsch ist einfach", który był dla nich okazją do sprawdzenia swojej wiedzy.
Wyniki konkursu były bardzo imponujące, ponieważ połowa osób rozwiązała konkursowy test na poziomie przekraczającym 90 %,  a 8 osób na poziomie przekraczającym 80 %.  Pozostali uczniowie osiągnęli również  bardzo wysokie wyniki.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL