Co słychać w świetlicy


Śladami Koziołka Matołka

Podążając śladami Koziołka Matołka, uczniowie z klasy II uczęszczający na świetlicę szkolną, pojechali 24 maja 2015 r, w ramach zajęć świetlicowych, do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. Była to prawdziwa podróż w krainę marzeń i snów. Na wszystkich  czekała niezwykła wystawa pt. "Bajkowy świat"  utrzymana w charakterze interaktywnej zabawy przy wykorzystaniu m.in. technik multimedialnych. Quizy, zagadki, rebusy, tory przeszkód przygotowane przez wróżkę oraz udział w warsztatach animacyjnych, bardzo uatrakcyjniły pobyt w ECB i dostarczyły wszystkim mnóstwo dobrej zabawy. Dopełnieniem wizyty w ECB był film w kinie "Szkatułka" pt. "Happy wkręt".

Jolanta Szczupak

Więcej…
 
Majowe śpiewanie

Dnia 15 maja 2015 odbyła się kolejna edycja festiwalu "Majowe śpiewanie".
Festiwal  organizowany jest cyklicznie co roku  z udziałem uczniów naszej świetlicy, którzy prezentują się wokalnie śpiewając wybrane piosenki dziecięce.
Przemiła atmosfera, wysoki poziom artystów był dowodem na to że Dzieci tworzą ten Festiwal . Wszyscy uczniowie zostali wyróżnieni i nagrodzeni.

 
Drugie życie śmieci

W świetlicy szkolnej został rozstrzygnięty konkurs "Sztuka ze śmieci". Adresowany był do wychowanków świetlicy naszej szkoły. Zgłoszonych zostało 32 prace, głównie uczniów z klas zerowych.
Pomysłowość, kreatywne zastosowanie materiałów- śmieci i wykonanie prac, zaskoczyły jury, które przyznało następujące miejsca:
I miejsce Szymon Pastuszko kl.0
I miejsce Nela Troczyńska kl.0
II miejsce Weronika Bednarz kl.0
II miejsce Malwina Walczak kl.0
III miejsce Kacper Konopa kl.0
III miejsce Andżelika Kwaśniak kl.I
Wyróżnienie Julia Nowomiejska kl.0
Wyróżnienie Gabriela Gałan kl.0
Wyróżnienie Jakub Madejek kl.0

 
SZANOWNI RODZICE!

Prosimy o zapisywanie dzieci do świetlicy szkolnej

na ROK SZKOLNY 2015/2016.

Termin składania kart przyjęcia ucznia do świetlicy szkolnej

do 25 sierpnia 2015r.

Kartę można pobrać ze strony internetowej szkoły,

sekretariatu lub od wychowawcy świetlicy.

Złożyć ją można w sekretariacie szkoły

lub u każdego wychowawcy ze świetlicy.


POBIERZ KARTĘ

 
Zachować tradycję

Pamiętając o zwyczajach Świat Wielkanocnych, zorganizowany został w naszej szkole kiermasz. Odbył się on 25 marca 2015r.na hollu głównym szkoły, gdzie przyciągał uwagę wszystkich wchodzących do szkoły. Zgromadził prace uczniów, które zostały wykonane przez wychowanków świetlicy i członków Szkolnego Koła Caritas. Najpiękniejsze były pisanki wykonane różnymi technikami, stroiki i kartki. Dużym powodzeniem cieszyły się też wielkanocne ciasta: babki, babeczki, mazurki i rogaliki.

Elżbieta Nowak

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL