Co słychać w świetlicy


Wycieczka na dobry początek

W sobotę -  13.09.2014 r uczniowie z klasy II, uczęszczający na świetlicę szkolną, po raz drugi wzięli udział w wycieczce na Farmę Iluzji. Z racji tego, iż czerwcowy wyjazd na Farmę okazał się strzałem w dziesiątkę, postanowiliśmy go powtórzyć. Dzieci spędziły więc cały dzień na beztroskiej zabawie zapominając na chwilę, że wakacje już się skończyły, zwłaszcza, że pogoda była naprawdę piękna. Ponieważ wyjazd miał miejsce w sobotę, wzięli w nim również udział rodzice drugoklasistów.

Więcej…
 
Rozkład jazdy autobusów 2014/15

Stały rozkład autobusów na rok szkolny 2014/15 - kliknij tutaj

 
Wycieczka do Kazimierza

Podopieczni świetlicy z klas drugich i trzecich pojechali w poniedziałek 9 czerwca 2014 roku na wycieczkę do Kazimierza Dolnego. Uczniowie zwiedzili Muzeum Przyrodnicze, poznali środowisko przyrodnicze Kazimierza, a także zjedli pyszne lody. Przed wyjazdem kupili ciekawe pamiątki i pięknie opaleni wrócili do Opola Lubelskiego.

 
Wizyta w Matczynie

03.06.2014r. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 z klas II-IV pojechały busem do Matczyna. Tam w obecności osób niepełnosprawnych i całego personelu Powiatowego Ośrodka Wsparcia przedstawiły inscenizację pt ?recepta na świętość wg Jana Pawła II?, dziękując za kanonizacje tak Wielkiego Papieża, dzieci we wspólnym dialogu poszukiwały recepty na świętość. Inscenizacja była przeplatana pieśniami takimi jak: Quo Vadis, Papieżu Pielgrzymie, Barka, Papież Słowiański, Santo, Santo, Tak mówił Papież..., jak również zabawnymi sytuacjami z życia Papieża. Na koniec została odczytana recepta na świętość.
Po zakończonym przedstawieniu, dzieci integrowały się z podopiecznymi z ośrodka przy wspólnym ognisku.

Więcej…
 
Majowe śpiewanie

Dnia 21 maja w świetlicy szkolnej odbył się Festiwal piosenki "Majowe śpiewanie". Uczniowie świetlicy szkolnej konkurowali ze sobą śpiewając wybrane przez siebie utwory. Jury wybrane z pośród wychowawców świetlicy oceniało wykonanie rozśpiewanych  dzieci. Wszyscy wykazywali się  wspaniałym przygotowaniem, jury wyróżniło kilkoro uczestników.
Biorący udział jak i publiczność wspaniale się bawili, na koniec wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL