Aktualności


Sukcesy mini siatkówki dziewcząt

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbywały się międzyszkolne zawody w mini siatkówce dziewcząt i chłopców, w dwóch kategoriach "3" i "4"
Dziewcząta z młodszego zespołu "3"  w zawodach gminnych nie przegrały żadnego spotkania i zwyciężyły - zajęły 1 miejsce.
1 m. - S.P. nr 1 Opole Lubelskie, 2m. - S.P. nr 2 Opole Lubelskie, 3 m. - S.P. Kluczkowice, 4m. - S.P. Skoków, 5m. - S.P. Wandalin
W rozgrywkach powiatowych uczestniczyło 5 zespołów, a my znalazłyśmy się wśród trzech najlepszych drużyn, które w klasyfikacji końcowej miały taką samą liczbę zdobytych punktów i tyle samo zwycięstw. W związku z tym, iż nasza drużyna uzyskała mniej korzystny stosunek setów wygranych do przegranych musieliśmy zadowolić się 3 miejscem. Tym razem zabrakło troszkę szczęścia, ale mecze wśród drużyn z podium były bardzo wyrównane.
1 miejsce - S.P. Poniatowa
2 miejsce - S.P. nr 2 Opole Lubelskie
3 miejsce - S.P. nr 1 Opole Lubelskie
4 miejsce - S.P. Józefów
5 miejsce - S.P. Chodel
Skład drużyny: Emilia Chudzicka,  Wiktoria Kamińska, Natalia Sawka, Milena Kosowska, Gabrysia Pożyć, Oliwia Stankiewicz, Martyna Bąk, Natalia Apanel, Emilia Maciąg, Martyna Szczypa .

Opiekun Ewa Madejek

Więcej…
 
DOBRA PASSA SIATKAREK ZS nr 1/UKS OLIMP
  • Drużyna młodziczek ZS nr1 /UKS Olimp (klasa IIs i I gimnazjum) na przełomie stycznia i lutego rozpoczęła rozgrywki w Powiatowej Lidze Soleckiej. Za Wisłą w Solcu i Pawłowicach odbyły się dwa turnieje, gdzie drużyna dziewcząt z naszej szkoły rozegrała już 5 spotkań i odniosła 5 zwycięstw, prowadząc w tych rozgrywkach. Następny turniej odbędzie się na naszych parkietach dnia 1 marca, miejmy nadzieję, że mury i widzowie nie pozwolą nam na porażkę i spadek w tabeli.
  • Skład drużyny: Alicja Drańska, Wiktoria Śliwa, Majka Kozak. Dominika Furga, Natalia Kramek, Julia Skwarczyńska, Wiktoria Mizińska, Gabriela Czopek, Julia Starek, Amelia Nowak, Karolina Dzierżak.

  • W sobotę dnia 11 lutego 2017r. drużyna dziewcząt uczestniczyła w I Zimowym Turnieju Piłki Siatkowej w kat. młodziczek o Puchar Burmistrza Annopola. Drugi stopień podium przegrałyśmy po bardzo zaciętej i wyrównanej walce w tibreku 14 : 16 z MKS Kraśnik. Ostatecznie uplasowałyśmy się na zaszczytnym 3 miejscu.
  • Skład drużyny: Alicja Drańska, Wiktoria Śliwa, Majka Kozak. Dominika Furga, Natalia Kramek, Julia Skwarczyńska, Wiktoria Mizińska, Gabriela Czopek, Julia Starek, Amelia Nowak, Karolina Dzierżak.
  • W dniach 18 - 19.02.20017r. w Białej Podlaskiej odbył się III Wojewódzki Turniej Młodziczek z udziałem 16 drużyn województwa lubelskiego. Dziewczęta w ciągu dwóch dni rywalizacji rozegrały pięć spotkań. Przegrywając mecz z Tempem Chełm, ostatecznie uplasowały się na drugim miejscu - co dało im awans do I Ligii (pierwsza ósemka, najwyższa lokata w dotychczasowych rozgrywkach.
  • Skład drużyny: Wiktoria Śliwa, Alicja Drańska, Dominika Furga, Wiktoria Mizińska. Natalia Kramek, Gabrysia Czopek, Amelia Nowak, Karolina Dzierżak i Julka Karaś.

Opiekunem wszystkich drużyn jest Pani Ewa Madejek

GRATULUJEMY!!!

Więcej…
 
SIATKARSKIE ZMAGANIA DZIEWCZĄT

Dnia 3 - 4 grudnia 2016r w Kraśniku odbył się już II Turniej Piłki Siatkowej o Mistrzostwo woj. lubelskiego Młodziczek. W rozgrywkach uczestniczyła drużyna ZS nr1/ UKS "Olimp" Opole Lubelskie, którą reprezentują dziewczęta z klasy 2s i 1c.

ZESPOŁY UCZESTNICZĄCE W TURNIEJU:

1 UKS Remis/ TPS Lublin
2 Szóstka TPS I Biała Podlaska
3 UKS 9 Puławy/Dragon Wojcieszków
4 MKS Kraśnik
5 UKS Jagiellończyk I
6 TPS Lublin
7 TKS Tomasovia I
8 MKS II LO Chełm/UKS "Tempo" Chełm
9 MKS Skałka Annopol
10 ZS nr 1/UKS Olimp Opole Lubelskie
11 SL Salos Lublin
12 TKS Tomasovia II
13 MKS Kraśnik II
14 UKS Międzyrzecka Trójka
15 UKS Atomic Zamość
16 UKS Jagiellończyk II
17 MKS Kraśnik II

Więcej…
 
AGATA DACKA W FINALE WOJEWÓDZKIM

Dnia 8 grudnia 2016r  na nowej pływalni "Aqua" Lublin po raz pierwszy odbyła się Wojewódzka Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w pływaniu.
Po zmaganiach niższego szczebla awans do Finału Wojewódzkiego w stylu klasycznym wywalczyła sobie uczennica klasy sportowej naszego gimnazjum - Agata Dacka. Agata zajęła I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w Poniatowej i II miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w Puławach.
W Finale Wojewódzkim wystartowało 18 pływaczek w dwóch seriach. Agata startowała w serii 2 na zewnętrznym, niewygodnym - 0 torze. Mimo wszystko, nie przeszkadzało jej to poprawić wyniku z Gimnazjady Powiatowej i uplasować się na bardzo dobrym VIII miejscu, z wynikiem 40,39s.
Gratulujemy Agata i życzymy dalszych sukcesów!!!

Opiekun:  Ewa Madejek

Więcej…
 
PŁYWACKIE ZMAGANIA ZAKOŃCZONE

Na przełomie listopada i grudnia w ramach Gimnazjady Szkolnej odbywały się pływackie zawody dziewcząt i chłopców. Dziewczęta z naszego gimnazjum reprezentowały szkołę  w sztafecie pływackiej 10 x 25 m szczebla powiatowego, gdzie zajęły II miejsce i awansowały do szczebla rejonowego. W Puławach musiały się już zmierzyć  nie tylko ze zwyciężczyniami z powiatu opolskiego - Poniatową, ale również z dziewczętami , które zajęły  I i II miejsce w powiatach ryckim, puławskim i lubartowskim.
W Puławach w zawodach szczebla rejonowego dziewczęta wypływały zadawalające  IV miejsce.
SKŁAD DRUŻYNY:
Bąk Gabriela 3s, Kuzioła Kamila 3s, Dacka Agata 3s, Bigos Julia 3a, Kłak Karolina 3a, Łyjak Nina 3a, Drańska Alicja 2s, Śliwa Wiktoria 2s, Furga Dominika 2s, Zaborowska Matylda 1c, Czopek Gabriela 1c, Sagatowska Wiktoria 2c, Opoka Natalia 2a.

Opiekun:   Ewa Madejek

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL