Aktualności


UKS OLIMP gospodarzem

Ogólnopolskiego Turnieju  Piłki Siatkowej

dziewcząt i chłopców.

W dniach 26-27. 11.2016r. UKS Olimp działający przy ZS nr 1 w Opolu Lubelskim był gospodarzem Ogólnopolskiego Turnieju  Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców, który został zorganizowany we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Gościliśmy zespoły siatkarskie z województwa mazowieckiego i lubelskiego. W turnieju uczestniczyło ponad 200 zawodników z rocznika 2001 i młodsi.

W sobotę odbył się turniej chłopców - 8 zespołów podzielonych na 2 grupy. Każda drużyna rozegrała w sumie 5 meczy. W finale turnieju znalazły się dwie drużyny z Opola Lubelskiego - OLIMP I i OLIMP II, po zaciętym pojedynku (2-1 w setach) OLIMP I pokonał młodszych kolegów z OLIMPU II, w meczu o III plac spotkały się drużyny z Gimnazjum w Chotczy i MKS Kraśnik I - zwyciężyła drużyna z Chotczy 2-1.

Więcej…
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

 
Siatkarze z Jedynki wicemistrzami Lubelszczyzny w piłce siatkowej w kategorii MŁODZIK

W dniach 15-16.10. 2016r. odbył się w Kraśniku I Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej w kategorii młodzik. Opole Lubelskie reprezentowało dwie drużyny z UKS OLIMP. Zawodnicy są uczniami klasy sportowej  Zespołu Szkół Nr 1. W turnieju brało udział 16 najlepszych drużyn z terenu Lubelszczyzny. Zawodnicy z Opola  odnieśli znaczący sukces zajmując II miejsce, w finale ulegając po zaciętej walce zespołowi z Nałęczowa. Trzecie miejsce zajęła drużyna ze Świdnika, a czwarte z Chełma. Drugi zespół z Opola zajął 11 miejsce w ostatnim meczu pokonując drużynę z Białej Podlaski II.
Skład wicemistrzów UKS OLIMP I: Jakub Duda, Michał Frączek, Bartosz Przybycień, Maciej Zieliński (MVP turnieju ), Łukasz Pętek, Bartosz Ptasiński, Gabriel Oszust, trener Janusz Stępień.
Skład Olimpu  II zespołu: Arkadiusz Nowaczek, Wiktor Misiak, Marcin Giza, Grzegorz Jakubczyk, Dawid Strawa, Piotr Wnuk, Patryk Madejek, Arkadiusz Odymała.

Więcej…
 
MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1

W MINI PIŁCE SIATKOWEJ

W dniu 20 czerwca 2016 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa klas IV i V w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W turnieju brało udział 71 zawodników. Klasy IV grały w singlach, natomiast klas V w dwójkach. Mecze były bardzo zacięte, mali sportowcy walczyli o każdy punkt. Rywalizacja przebiegała w duchu zasad fair play. Wszyscy uczestnicy zawodów zostali nagrodzeni słodkim upominkiem, a najlepsi otrzymali medale. Nagrody ufundował UKS "Olimp" Opole Lubelskie. Sędziami zawodów byli uczniowie klasy 1s i 2s.

Więcej…
 
Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

"Pomóżmy Erykowi"

10 czerwca 2016 roku na obiekcie sportowym Zespołu Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej dla gimnazjalistów. Do naszego miasta zawitały drużyny z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kraśniku oraz Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu. Stawkę drużyn uzupełniły dwie ekipy z Gimnazjum nr 1 w Opolu Lubelskim, uczniowie klas I i II sportowych utworzyli zespół drugi, a uczniowie z klasy III S wystąpili pod szyldem drużyny nr 1. Turniej otworzyli: Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim pani Małgorzata Kozak, Burmistrz Opola Lubelskiego pan Dariusz Wróbel oraz nauczycielka pani Elżbieta Flisiak - pomysłodawczyni akcji, która miała na celu zebranie środków dla naszego chorego ucznia z klasy sportowej Eryka Borowiaka. W trakcie trwania całego Turnieju "Pomóżmy Erykowi" prowadzona była sprzedaż ciast i napojów, a środki uzyskane z niej zasiliły kasę naszej akcji. Na nasz apel o zbieraniu pieniążków dla Eryka odpowiedziały szkoły z terenu Gminy Opole Lubelskie (Zespół Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim, Szkoła w Komaszycach, Zespół Szkół w Kluczkowicach, Szkoła w Skokowie), które również zebrały wśród swoich uczniów niemałe kwoty.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL