Aktualności


Sukcesy Opolskich Siatkarzy

W dniu 17 maja 2015r. w Świdniku odbył się finałowy Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego w mini siatkówce chłopców. Podopieczni p. Janusza Stępnia  uczniowie "Jedynki" trenujący w MKS I UKS OLIMP Opole Lubelskie zostali brązowymi medalistami mistrzostw zajmując trzecie miejsce. Tym samym wywalczyli awans do Finałowego Turnieju Mistrzostw Polski, który odbędzie się na początku lipca w Krakowie.  Jest to drugi sukces młodych siatkarzy. W dniu 11 maja w Lublinie odbył się Wojewódzki Turniej siatkówki mieszanej (2 dziewcząt i 2 chłopców) w ramach Orlik-Volleymania.  Podopieczni p. Iwony Bery i Janusza Stępnia odnieśli w tym turnieju zwycięstwo i awansowali do rozgrywek centralnych , które się odbędą w Rzeszowie w połowie czerwca. Życzymy kolejnych sukcesów.

Więcej…
 
Jedynka Trzyma Formę

W piątek, 10 kwietna 2015 roku, Drużyna z Naszej Szkoły, uczestniczyła w Powiatowej Olimpiadzie "Szkoło Trzymaj Formę", zorganizowanej przez Panią Annę Lewandowską z Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Opolu Lubelskim. Do rywalizacji przystąpiło 9 gimnazjów z Niezdowa, Kluczkowic, Wilkowa, Chodla, Józefowa, Poniatowej, Karczmisk oraz "Dwójka" i "Jedynka" z Opola Lubelskiego. Uczniowie rywalizowali ze sobą w konkurencjach dotyczących zdrowego odżywiania (pytania teoretyczne i kalambury), a także sportowych. Mieli za zadanie pokonanie toru przeszkód z odbijaniem piłeczki pingpongowej, przeskakiwaniem przez ławeczkę, skakaniem na dużej uszatej piłce i rzucaniem do kosza.

Więcej…
 
SIATKARZE UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO OLIMP OPOLE LUBELSKIE W ĆWIERĆFINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI

W dniach 21-22.02.2015 roku odbył się w Białej Podlaskiej ostatni Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Młodzików w piłce siatkowej chłopców. Drużyna UKS "Olimp" Opole Lubelskie po pokonaniu siatkarzy z MKS Kraśnik, Tempa Chełm i TPS SOS Lublin w stosunku 2:0 oraz przegraniu 1:2 z Serbinowem Biała Podlaska i 0:2 z Międzyrzecką Trójką Międzyrzec Podlaski zajęła III miejsce. Wcześniej w I Turnieju w Kraśniku zajęła również III miejsce. W II Turnieju rozgrywanym w Chełmie wygrywając ze wszystkimi najlepszymi drużynami z województwa zajęła I miejsce.  W III Turnieju, który został rozegrany w Opolu Lubelskim w dniach 24-25.01.2015 roku zajęła IV miejsce co oznaczało, że po zakończeniu rozgrywek o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego w kategorii młodzik zespół z Opola Lubelskiego zajął III miejsce, które jest premiowane udziałem w ćwierćfinałowym turnieju o mistrzostwo Polski organizowanym przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Więcej…
 
II Turniej o Mistrzostwo woj. lubelskiego

W dniach 15-16 listopada br. w Miejskiej Hali sportowej w Chełmie rozegrany został II Turniej o Mistrzostwo woj. lubelskiego młodzików (rocznik 2000 i młodsi). W turnieju tym udział wzięło 12 zespołów.
W tym gronie wystartował również zespół siatkarzy Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimp działający przy Naszym Zespole Szkół, który składał się z uczniów klasy II S. W wyniku dwudniowych zmagań UKS Olimp wygrał ten turniej pozostawiając w pokonanym polu drużyny z Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Kraśnika, gospodarzy z Chełma, Lublina i Świdnika.

Więcej…
 
Zawody pływackie

18 listopada 2014r odbyły powiatowe zawody w pływaniu. Nasi gimnazjaliści startowali w sztafetach oraz w zawodach indywidualnych. Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce i wywalczyła awans do zawodów rejonowych, natomiast chłopcy zajęli III miejsce. Agata Dacka z kl.Is oraz Igor Sawicki z kl. IIIb zajęli I miejsce w indywidualnych zawodach w pływaniu stylem klasycznym i będą reprezentowali naszą szkołę i powiat na zawodach rejonowych w Puławach.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL