Aktualności


UWAGA UCZNIOWIE I RODZICE!

W związku z nową nawierzchnią sali gimnastycznej, od obecnego roku szkolnego podczas zajęć WF na hali obowiązywać będzie - oddzielne obuwie sportowe o jasnej, najlepiej kauczukowej podeszwie.

 
GIMNAZJALISTKI W FINALE WOJEWÓDZKIM PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Marzec był miesiącem zmagań ulubionej przez naszych uczniów dyscyplinie sportu - SIATKÓWCE. Już na początku  marca w naszej szkole odbył sie pierwszy etap tych rozgrywek - Gimnazjada Powiatowa, gdzie I miejsce zdobyły dziewczęta  z Z.S. nr1 w Opolu Lubelskim.
Dnia 18 marca 2014,r w Puławach odbył się dalszy szczebel, zawody rejonowe. Tradycyjnie jak co roku w finale walczyłyśmy z gospodarzem - dziewczętami z Gimnazjum nr1 w Puławach.  Po zaciętej, trzy setowej walce  naszym dziewczętom udało się wyrwać upragnione zwycięstwo i zdobyć tytuł Mistrza Rejonu, a co za tym idzie awansować do rozgrywek wojewódzkich.
Finał wojewódzki rozgrywany był 26 marca 2014r  w nowo wybudowanej, pięknej hali sportowej w Piaskach. Na zawody zgłosili się wszyscy mistrzowie rejonów z całego województwa. W tym dniu nasze siatkarki stać było tylko, albo aż na V miejsce.
V DRUŻYNA SIATKARSKA W WOJEWÓDZTWIE
SKŁAD DRUŻYNY:  MARTA BINIĘDA, JUSTYNA GOŁOFIT, IRMINA GÓRECKA, KLAUDIA LASOTA, JOWITA KAMIŃSKA, WIKTORIA OSTRACH, ALEKSANDRA CYRKLER, KAJA BORWIEC, NATALIA WOŚ, DOMINIKA WOJEWODA, MAGDALENA LIPA
Serdeczne gratulacje  !!!
Przygotował opiekun drużyny: Ewa Madejek

 
Uczniowie "Jedynki" kibicowali finalistom Pucharu Polski w piłce nożnej.

02 maja 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się finał Pucharu Polski w piłce nożnej. O najwyższe trofeum tego turnieju walczyły dwie drużyny: Zagłębie Lubin i Zawisza Bydgoszcz.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim mieli możliwość uczestniczenia w tym wielkim sportowym wydarzeniu. Dzięki Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, który przekazał naszej szkole bilety, oraz rodzicom i nauczycielom wychowania fizycznego 47 uczniów z klas III-VI szkoły podstawowej i gimnazjum zasiadło na trybunach Stadionu Narodowego, by kibicować mistrzowskim drużynom.

Więcej…
 
Mamy brązowy medal

i jedziemy na Mistrzostwa Polski !!!!

Sukces młodych siatkarzy z MKS-UKS Olimp Opole Lubelskie

27.04.2014r. w Świdniku odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w minisiatkówce KINDER+SPORT. Dzięki bardzo dobrym występom w turniejach rejonowych, do turnieju finałowego w kategorii rocznik 2002 prawo startu wywalczyło sobie trzy drużyny z ZS nr 1 - "Jedynka" wspomagane przez dwóch uczniów z ZS Nr 2.

Więcej…
 
SUKCESY MAŁYCH SIATKARZY

W miesiącu lutym mieliśmy zaszczyt być gospodarzami trzech kolejnych etapów rozgrywek pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego w mini siatkówce dziewcząt i chłopców.

Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych : "4" - rocznik 2001 oraz "3" - dzieci z rocznika 2002 i młodsi.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL