Co nowego w przedszkolu


Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu grupa ?A?  pod kierunkiem wychowawczyni Pani Urszuli Sosik przygotowała dla dziewczynek i zaproszonych gości program artystyczny składający się z wierszyków, piosenek i tańców ludowych. Chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim paniom kwiaty.
Po części artystycznej Dzień Kobiet przebiegał nadal bardzo wesoło. Dzieci  z grupy "A" i "C" udały się do sali zabaw AQQ, gdzie miło i radośnie spędziły czas.
Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.

Urszula  Sosik, Jolanta  Sobczuk


 
Konkurs recytatorski

15 lutego nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie recytatorskim dla dzieci 5 letnich, który został zorganizowany przez Przedszkole Miejskie w Opolu Lubelskim. Konkurs był okazją do zaprezentowania umiejętności artystycznych dzieci oraz promowania i popularyzowania literatury dziecięcej Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

Nasze przedszkolaki po raz pierwszy recytowały utwory literackie przed nową i nieznaną im publicznością, mimo to poradziły sobie świetnie. Nagrodę wyróżnienie z naszego przedszkola dostała Milenka  Ostrowska.

Urszula  Sosik, Jolanta  Sobczuk


 
Dzień Babci i Dziadka

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych.
Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla zaproszonych gości. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Były to pamiątkowe  kalendarze ze zdjęciem.  Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Jolanta  Sobczuk, Urszula  Sosik

Zobacz zdjęcia
 
Karnawał

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

W dniu  12 stycznia odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.
Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
Dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć grupowych oraz indywidualnych,  bawiły się przy wesołych rytmach muzyki. Miały także pyszny, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Urszula Sosik, Jolanta Sobczuk

Więcej zdjęć
 
Jasełka w Przedszkolu

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL