Co nowego w przedszkolu


MIKOŁAJKI

 
Zabawy w teatr

Czas spędzany w przedszkolu daje najmłodszym możliwość rozwijania różnorodnych zainteresowań. W ostatnich dniach dzieci z grupy A i C miały okazję uczestniczyć w warsztatach, podczas których przygotowywały z pomocą rodziców i pań wychowawczyń kukiełki i pacynki do zabaw teatralnych. Było przy tym wiele pracy, ale również mnóstwo radości i dobrej zabawy.

 
Wycieczka do Wojciechowa

25 października dzieci z grupy przedszkolnej A i C pojechały na wycieczkę integracyjną do kuźni w Wojciechowie. Przedszkolaki miały okazję poznać jeden z ginących zawodów, jakim jest praca kowala. Z Wojciechowa pojechały do Teatru Muzycznego w Lublinie. Dzieci zetknęły się z kulturą "żywego słowa" oglądając spektakl, pt. "Kot w butach".

 
Święto Niepodległości

11 listopada najmłodsi wychowankowie naszej szkoły przygotowali uroczystą akademię z okazji Święta Niepodległości. Dzieci prezentując wiersze oraz pieśni patriotyczne przybliżyły historię naszego kraju, a tym samym uczciły pamięć tamtych dni.

 
ANDRZEJKI w przedszkolu

Wszyscy wiemy, że Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W dzisiejszych czasach dzień ten jest świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach.
W naszym przedszkolu andrzejkowe wróżby odbyły się we wtorek 22 listopada. Atmosfera od samego rana była gorąca. Dzieci podekscytowane nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Miały okazję wziąć udział we wróżbach i poznać swoją przyszłość. Wiele radości sprawiły dzieciom także tańce i konkursy.
Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe, czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie....

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL