Co nowego w przedszkolu


Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzony jest "Dzień Pluszowego Misia". Z tej okazji w Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej w Opolu Lubelskim można obejrzeć wystawę prac plastycznych w wykonaniu przedszkolaków z grupy integracyjnej .

Małgorzata Kojtych


 
Wizyta w bibliotece

W Bibliotece na półkach stoją obok siebie.
Wiesz, na kogo czekają? Tak, właśnie na Ciebie!
Przyjdź do Biblioteki, przywitaj się z Panią,
a ona Ci poda książeczkę wybraną.
O kotku, o smoku o czym tylko chcesz.
Mądre, barwne książki to wspaniała rzecz!
Więc Mamę i Tatę bierz szybko za ręce
i prowadź do miejsca, gdzie książek najwięcej.
Idź do Biblioteki, idź prędko, nie zwlekaj.
Powiedz: Mamo, Tato książka na mnie czeka!

Zofia Owsieniuk

5 listopada grupa integracyjna oddziału przedszkolnego gościła w Miejsko - Gminnej  Bibliotece Publicznej w Opolu Lubelskim. Celem spotkania było zapoznanie uczniów z biblioteką oraz jej zbiorami przeznaczonymi dla najmłodszych czytelników. Z wielkim zainteresowaniem przedszkolaki oglądały wnętrze biblioteki i podziwiały książki pełne barwnych ilustracji.

Więcej…
 
Zamień śmieci w radość chorych dzieci

"Zamień śmieci w radość chorych dzieci" - pod takim hasłem w październiku ruszyła akcja zbierania nakrętek na rzecz Podopiecznych Lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia.  Od początku kampanii zebranych zostało ok. 80 kg nakrętek, które w piątek 28 listopada zostały przekazane hospicjum. Zachęcam wszystkich do dalszej pomocy charytatywnej.

Małgorzata Kojtych


 
"Poeci dzieciom..."


W oddziałach przedszkolnych odbył się konkurs recytatorski  "Poeci dzieciom". Mali artyści zaprezentowali utwory  Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy.  Wierszowe historyjki poetów stanowią klasykę polskiej  literatury  dziecięcej, są lubiane zarówno przez dzieci,  jak i dorosłych. Poza humorem utwory zawierają zaskakujące zakończenie, często uczą i wychowują oraz posiadają ukryty morał lub przesłanie.

Więcej…
 
Wspomnienia ze spartakiady

Wspomnienia ze spartakiady dla dzieci 5-letnich zorganizowanej w naszej szkole przez Żłobek i Przedszkole Miejskie w Opolu Lubelskim.

(w zakładce "więcej" galeria fotografii)

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL