Co nowego w przedszkolu


Wielkanocne obyczaje

16 kwietnia 2014 r. w  oddziałach przedszkolnych Zespołu Szkół nr 1 odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowane przez dzieci z grupy I.  Widzów urzekły  przygotowane przez dzieci wierszyki, piosenki oraz tańce ludowe. Piękna dekoracja wprowadziła wszystkich obecnych w świąteczny nastrój.

Więcej…
 
Z wizytą w sadzie

Dzięki uprzejmości Państwa Nowomiejskich (rodziców naszych dzieci), dzieci z grupy integracyjnej oraz z grupy II  mogły zobaczyć przepiękny, wiosenny sad. Rodzice zatroszczyli się o to, aby dostarczyć wszystkim wiele atrakcji. Jedną z nich była przejażdżka "kolejką" po sadzie. Następnie nasi mali badacze zobaczyli kwitnące drzewa oraz trzmiele - owady, które pełnią ważną rolę w całym procesie "od kwiatuszka do jabłuszka".

Więcej…
 
Szanowni Rodzice

dzieci zakwalifikowanych

do oddziałów przedszkolnych

Prosimy Rodziców dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w naszym Zespole Szkól Nr 1 o potwierdzenia wyboru naszej placówki, w której dzieci będą realizować obowiązek przygotowania przedszkolnego (art.20za ust. 1 i 2 ustawy z dnia 06.12.2013). Potwierdzenia należy dokonać pisemnie w sekretariacie Zespołu Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim.

A.Knap.

 
Chłopcy z grupy VI

Zdjęcia chłopców z grup VI

 
Jaka to bajka?

28 marca 2014 r. w oddziałach przedszkolnych odbył się międzygrupowy konkurs pt: "Jaka to bajka"?. W trakcie całego spotkania panowała miła, serdeczna atmosfera, która sprzyjała cudownej zabawie.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL