Co nowego w przedszkolu


"Smok Łakomczuch"

"Smok Łakomczuch" to tytuł  przedstawienia, w którym dzieci z grupy integracyjnej pod kierunkiem wychowawczyni p. Doroty Bąk, wystąpiły podczas Szkolnych Dni Teatru 2014.

Więcej…
 
Rekrutacja na rok.szk. 2014/15

Zespół Szkół nr 1 ogłasza rekrutację do:

  • oddziałów przedszkolnych
  • klas pierwszych szkoły podstawowej
  • klas pierwszych gimnazjum (w tym klasa pierwsza sportowa)

Zasady rekrutacji oraz zestawy dokumentów do pobrania i wypełnienia w poniższej zakładce "więcej"

Więcej…
 
"Jadą, jadą sanie..."

Zimową atrakcją dla dzieci z grupy IV i VI był kulig zorganizowany dnia 5 lutego 2014r. Nasza wyprawa rozpoczęła się przejażdżką saniami po ośnieżonej, cichej i pięknej leśnej okolicy. Sprawiło to dzieciom dużo radości. Wszystkim dopisywały humory, było dużo śmiechu i zabawy.

Więcej…
 
Sukces "Rozśpiewanych Przedszkolaków"!

Udział zespołu "Rozśpiewane Przedszkolaki" w XII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska", organizowanym przez OCK, przeszedł najśmielsze oczekiwania. Dzieciaki podbiły serca, zarówno jurorów jak i zgromadzonej publiczności.

Więcej…
 
Zabawa Karnawałowa

Dnia 11 stycznia 2014 r. w oddziałach przedszkolnych odbyła się zabawa karnawałowa. Wszystkie przedszkolaki wystroiły się pięknie lub przebrały w różnorodne kolorowe stroje. Na przedszkolnym balu znalazły się, więc: królewny, wróżki, motylki, biedronki, pszczółki, smoki, rycerze, czarodzieje, zwierzątka, elfy, krasnoludki i wiele innych postaci bajkowych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL