Promieniowanie Ojcostwa

Takie właśnie hasło towarzyszyło tegorocznym obchodom Dnia Papieskiego w całym kraju. W ramach tych obchodów odbył się w Puławach X Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej poświęcony Papieżowi Janowi Pawłowi II pt: "Śpiewajmy Ojcu Świętemu", w którym wzięli udział również artyści z naszej szkoły: zespół     "Wega" i solistka Zuzanna Szczupak. Po raz kolejny wysoki poziom umiejętności wokalnych naszych uczniów został doceniony przez Jury, które zakwalifikowało ich do grona laureatów:

  • Zespół "Wega" zdobył I miejsce w kategorii: zespoły wokalne szkół podstawowych
  • Zuzia wyśpiewała II miejsce  w kategorii: soliści szkół podstawowych

Przepiękne piosenki o Papieżu, które wykonywali podczas przeglądu, zaprezentowali społeczności opolskiej podczas mszy świętej o godz 10.00 w Kościele Parafialnym w Opolu Lub. w dniu 14 października 2018 r

opiekun  Jolanta Szczupak