Co nowego w przedszkolu
Sukces "Rozśpiewanych Przedszkolaków"!

Udział zespołu "Rozśpiewane Przedszkolaki" w XII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska", organizowanym przez OCK, przeszedł najśmielsze oczekiwania. Dzieciaki podbiły serca, zarówno jurorów jak i zgromadzonej publiczności.

Więcej…
 
Drodzy Rodzice!

Zbliża się czas, kiedy podejmujecie decyzję dotyczącą wyboru przedszkola, dla swoich dzieci.

Chcąc pomóc Państwu, w podjęciu tej ważnej decyzji, proponujemy zapoznanie się z ofertą naszych oddziałów przedszkolnych.

Więcej…
 
Zabawa Karnawałowa

Dnia 11 stycznia 2014 r. w oddziałach przedszkolnych odbyła się zabawa karnawałowa. Wszystkie przedszkolaki wystroiły się pięknie lub przebrały w różnorodne kolorowe stroje. Na przedszkolnym balu znalazły się, więc: królewny, wróżki, motylki, biedronki, pszczółki, smoki, rycerze, czarodzieje, zwierzątka, elfy, krasnoludki i wiele innych postaci bajkowych.

Więcej…
 
JASEŁKA 2013

W związku ze zbliżającymi się świętami, dzieci z grupy III w dniu 19 grudnia przygotowały pod okiem swojej wychowawczyni Jasełka, pt. "Bóg się rodzi" . Był Jezusek w żłóbku, sianko, anioły, pasterze i to co najważniejsze - poczucie przynależności do jednej, wielkiej przedszkolnej rodziny.

Więcej…
 
Mikołaj

6 grudnia to tradycyjne "Mikołajki". W zakładce "więcej" kilkanaście zdjęć ze spotkania z Mikołajem.

Więcej…
 
Halloween

31.10.2013r. w grupie integracyjnej odbyła się zabawa halloweenowa. Specjalnie na tę okazję wszyscy uczestnicy imprezy przyszli przebrani. "Straszne potwory" nie mogły narzekać na nudę, ponieważ przygotowano dla nich wiele zadań, w których musiały wykazać się zręcznością, spostrzegawczością i szybkością.

Więcej…
 
PRZEDSTAWIENIE JESIENNE

PRZEDSTAWIENIE JESIENNE pt. "Jesienny świat" odbyło się 30.10.2013r. w grupie integracyjnej. Dzieci zaprezentowały wierszem, tańcem i śpiewem piękną, kolorową jesień. Na koniec wszystkich Gości spotkała miła niespodzianka w postaci poczęstunku smacznych i zdrowych darów jesieni.

Więcej…
 
Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej

29.11.2013r. odbył się II Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej.
Podobnie, jak w roku ubiegłym występom dzieci towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Festiwal przebiegał w bardzo miłej, sympatycznej i patriotycznej atmosferze. Wszyscy wykonawcy otrzymali upominki i dyplomy.

Więcej…
 
Święto Niepodległości

POLSKA MOJA OJCZYZNA - pod takim hasłem dzieci z Oddziałów Przedszkolnych uczciły Święto Niepodległości. Podczas uroczystości dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, jak również powiedziały Katechizm Małego Polaka oraz odśpiewały Hymn Narodowy.

Więcej…
 
Pierwsza pomoc

W październiku zorganizowano spotkanie na temat pierwszej pomocy.Podczas specjalnych pokazów w grupach dzieci mogły poczuć się jak mali ratownicy. Poznały procedury zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia oraz obserwowały czynności ratownicze w czasie zasłabnięć, zranień, zwichnięć i złamań.

Więcej…
 
Dzień Edukacji

14 października z sal przedszkolnych  dobiegały wesołe śmiechy, tańce, śpiewy, a wszystko z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedszkolaki i wszyscy pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście mieli przyjemność obejrzeć uroczystość z udziałem dzieci z grupy II i IV. Pani Dyrektor z okazji tego święta złożyła wszystkim życzenia.

Więcej…
 
Pokaz mody

Podczas zajęć dodatkowych "Mały Europejczyk" modele i modelki zaprezentowali stroje, które były inspirowane podróżą do stolicy mody - Paryża we Francji.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL